ŠKOLA

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Malinovský Valetnín 2021 "na diaľku "

  Malinovský Valetnín 2021 "na diaľku "

  Do fotogalérie bol pridaný nový album Malinovský Valetnín 2021 "na diaľku ".

  13. ročník Malinovského Valentína sa tento rok uskutočnil netradične "na diaľku".  O to viac nás teší účasť 45 študentov na tejto krásnej aranžérskej súťaži. Spolu do súťaže zaslali práce študenti z 9 škôl: SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku Žilina, SOŠ Želovce, SOŠ záhradnícka Piešťany, Herman Ottó Szakképző Iskola Szombathely, Škola z Rumunska, SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku Košice, Magyar Gyula Kertészeti Technikum és Szakközépiskola Budapest, SOŠ Pruské a našej Spojenej školy SOŠ záhradníckej Malinovo. Súťaž sa konala pod záštitou SAKF a jej porota v zložení Ing. Milota Murčová, Mário Maška, Maroš Petic a Ing. Marek Spevák vyhodnotila výsledky.  1. miesto obsadila Blanka Drinková (Piešťany), 2.miesto Viktória Herédiová (Želovce), 3.miesto Štefan Gažo (Pruské), 4.miesto (Kocsis Dorina (Szombathely) a 5. miesto Tatiana Trakálová (Piešťany). Gratulujeme víťazom a srdečne ďakujeme všetkým súťažiacim a ich učiteľom, ktorí v tejto komplikovanej dobe študentov na súťaž pripravili.

 • Čaro Vianoc SOŠ Želovce - úspech pre Malinovskú školu

  Čaro Vianoc SOŠ Želovce - úspech pre Malinovskú školu

  Do fotogalérie bol pridaný nový album Čaro Vianoc SOŠ Želovce - úspech pre Malinovskú školu .

   

  V čase  mimoriadneho dištančného vyučovania sa naši žiaci v rámci predmetov prax a viazania a aranžovania kvetov pod vedením pani  učiteľky praxe Beáty Nagyovej MA. naučili (prváčky) a zdokonaľovali vo výrobe vianočných svietnikov. So svojimi prácami sa zúčastnili on-line aranžérskej súťaže Čaro Vianoc, ktorú organizovala SOŠ Želovce. Výsledky nás veľmi potešili . V kategórii profesionálov a študentov zvíťazila naša študentka 4. ročníka Ema Majtánová. V kategórii žiakov ZŠ zvíťazili tiež žiačky Spojenej školy -žiačky ZS dvojičky Marunové. Zároveň naša škola vyhodnotila práce aj v školskom kole - víťazkou sa stala Kristínka Jurkovičová (3.ŠO), 2. miesto obsadila Annamária Lukáčková (4.ŠO) a 3.miesto obsadila študentka druhého ročníka Reginka Síposová.  Ďakujeme všetkým zúčastneným a gratulujeme víťazkám !!

 • Úspešná pani profesorka - Vianočný svietnik SAKF

  Úspešná pani profesorka - Vianočný svietnik SAKF

  Do fotogalérie bol pridaný nový album Úspešná pani profesorka - Vianočný svietnik SAKF.

  Slovenská asociácia kvetinárov a floristov v čase  pandémie koronavírusu organizovala online súťaž na tému Vianočný svietnik. V kategórii zamestnancov a členov SAKF obsadila krásne 3. miesto naša pani učiteľka praxe Beátka Nagyový MA. Prvé a druhé miesto obsadili floristi Tamáš Vigh (1.m.)  a  Evka Slocíková.

 • 10 rokov v Postav dom, zasaď stom

  10 rokov v Postav dom, zasaď stom

  Do fotogalérie bol pridaný nový album 10 rokov v Postav dom zasaď stom.

  Už 10 rokov naši učitelia spolupracujú v záhradkárskej poradni v televíznej relácii Postav dom, zasaď strom. Tento mimoriadny rok si zapamätáme podľa toho, že naši učitelia boli skrášlení rúškami.

 • Adventný veniec Zálesie 2020

  Do fotogalérie bol pridaný nový album Adventný veniec Zálesie 2020.

  Aj tento rok 28. novembra sa zúčastnili naši žiaci v rúškach prípravy adventného venca v susednej obci Zálesie. Vzhľadom na mimoriadne obdobie sa zúčastnilo iba zopár študentov, ktorí pomáhali občanom obce pod vedením nášho pána profesora Ing. Romana Valla.

 • Splav Malého Dunaja 2020 - Nová Dedinka - Jelka

  Splav Malého Dunaja 2020 - Nová Dedinka - Jelka

  Do galérie Splav Malého Dunaja 2020 - Nová Dedinka - Jelka boli pridané fotografie.

  Dňa 29. júna sme absolvovali splav Malého Dunaja. 20 odvážlivcov sa plavilo od Novej Dedinky až do Jelky. Nevystrašila nás ani predpovď celodenného dažďa.

 • Maturita 2020

  Maturita 2020

  Do galérie Maturita 2020 boli pridané fotografie.

  Aj na našej škole sa našiel hrdina, ktorý vykonal maturitnú skúšku priamo za zeleným stolom pred skúšobnou komisiou. Hrdinom bol najlepší žiak maturitného ročníka a prišiel si po jedničku z anglického jazyka úrovne B2. S veľkou radosťou si pre záhradnícke maturitné vysvedčenia prišli aj študenti pomaturitného ročníka. Ostáva nám  iba dúfať, že o možnosť  predviesť svoje vedomosti za zeleným stolom v nasedujúcich rokoch už maturanti nebudú ukrátení.

 • Lyžiarsky kurz Terchová 2020

  Lyžiarsky kurz Terchová 2020

  Do galérie Lyžiarsky kurz Terchová 2020 boli pridané fotografie.

   

  Od 24. do 28. februára naše prváčky úspešne absolvovali lyžiarsky kurz v Terchovej. Za 4 dni naše lyžiarky postupne zvládli všetko - od obúvania lyžiarok až po náročný zjazd vo Vrátnej - Pasekách. Za týždeň sme okrem lyžovania stihli aj vybehnúť na terchovskú rozhľadňu, poplávať si v plavárni, zapózovať pred sochou terchovského rodáka- Jánošíka či vyviezť sa lanovkou na Vrátnu -Chleb. Najdôležitejšie ale bolo lyžovanie - a našou  školskou "Petrou Vlhovou" víťazkou slalomu sa stala Evička Žemlicsková.

 • CF - Jedenásty kontraktačný deň Šaľa 2020

  CF - Jedenásty kontraktačný deň Šaľa 2020

  Do galérie CF - Jedenásty kontraktačný deň Šaľa 2020 boli pridané fotografie.

  13. februára sa naše cvičné firmy zúčastnili jedenásteho kontraktačného dňa CF v Šali. Obe naše výrazne omladené fimy boli veľmi úspešné. Firma Garden Rose, s.r.o. , ktorej riaditeľuje Lenka Pelcnerová získala 1. miesto v kategórii Najlepší katalóg a získala aj cenu poslanca NSK. Firma Progres Entertainment Gargen s.r.o., ktorej riaditeľom je Juraj Tajnai získala 2. miesto v súťažnej kategórii Najlepší stánok CF. Odborne CF vedú  naši učitelia Ing.Roman Vallo a Ing. Jana Vysoká Čalfová.

 • 12. ročník Malinovského Valentína 11. 2. 2020

  12. ročník Malinovského Valentína 11. 2. 2020

  Do galérie 12. ročník Malinovského Valentína 11. 2. 2020 boli pridané fotografie.

   

  11.februára - 3 dni  pred sviatkom svätého Valentína naša škola organizovala 12. ročník medzinárodnej aranžérskej súťaže Malinovský Valentín. Súťaže sa zúčastnilo 10 škôl (SOŠ Kravany nad Dunajom, Střední vinařská škola Valtice, SOŠ Želovce, SOŠ  Žilina, SOŠ Pruské, SOŠ Košice,SOŠ Topoľčany, Hermann Ottó Szakkozépiskola és Kollégium Szombathely a naša  Spojená škola Malinovo).Súťažilo sa v troch úlohách - Valantínska kytica, Valentínsky šperk a prízdoba rastliny. Súťaž sa organizovala pod záštitou BSK a SAFK. Porote predsedal prezident SAFK Ing. Marek Spevák. Pani riaditeľka našej Spojenej školy Malinovo PaedDr. Dajana Csóková vyhlásila a ocenila víťazov , pričom celkovou víťazkou Malinovského Valentína 2020 sa stala žiačka našej sesterskej záhradníckej školy v Piešťanoch  Blanka Drinková. Z naších žiačok bola najúspešnejšia Svetlana Borbélyová, ktorá zvíťazila v úlohe - prízdoba rastliny. Naše šikovné aranžérky na súťaž pripravila pani učiteľka Beáta Nagyová MA..

 • Volejbal chlapci v Ivanke p.D. - 2.miesto

  Volejbal chlapci v Ivanke p.D. - 2.miesto

  Do galérie Volejbal chlapci v Ivanke p.D. - 2-miesto boli pridané fotografie.

  11. februára v Ivanke pri Dunaji sa na pôde SOŠ konalo okresné kolo vo volejbale stredných škôl. Naši chlapci po napínavých zápasoch po roku opäť obsadili  výborné 2. miesto.

 • Rez viniča o Zlaté nožnice - 2020 Valice

  Rez viniča o Zlaté nožnice - 2020 Valice

  Do galérie Rez viniča o Zlaté nožnice - 2020 Valice boli pridané fotografie.

   

  6. februára 2020 sa naši študenti druhého ročníka zúčastnili 20.ročníka súťaže v reze viniča hroznorodého o zlaté nožnice BAHCO . Súťaž sa konala na Gemeri vo vinohradoch OVD Gemerprodukt Valice. Rezala sa odroda Rizling Rýnsky ,vinohrad vysadený v roku 2014 - rýnsko-hessenské vedenie. Rezalo sa na 8-10 púčikový ťažeň + jeden zásobný čapík. Naši študenti súťažili v kategórii junior, 25 krov museli zrezať v časovom limite 40minút. Súťaž organizovala firma BAHCO, záhradnícke potreby a SPU Nitra. Naši študenti v súťaži obstáli so cťou. V konkurencii 18 študentov sa Samuel Fekete umiestnil na peknom 6. mieste.

 • Predvianočný týždeň 2019

  Predvianočný týždeň 2019

  Do galérie Predvianočný týždeň 2019 boli pridané fotografie.

  Posledný predvianočný týždeň sme si našli čas aj na návštevu Vianočných trhov v Bratislave a aj Vianočnú besiedku. Naša pani riaditeľka Mgr. Monika Ignácová pri tomto predvianočnom pozastavení sa poďakovala úspešným reprezentantom školy (športovcom, aranžérom, "cvičným firemníkom" atď.) a tiež slávnostne odovzdala imatrikulačné listy našim prváčkam. Tie okrem prísahy čakala aj malá úloha a keďže nie sú nováčikmi samé slávnostne sľubovala vernosť škole aj ich pani triedna profesorka.

 • Vianočné inšpirácie Košice 2019

  Vianočné inšpirácie Košice 2019

  Do galérie Vianočné inšpirácie Košice 2019 boli pridané fotografie.

  Dňa 12 .decembra sa naši aranžéri zúčastnili celoslovenskej súťaže s medzinárodnou účasťou v Košiciach. Tohtoročné Vianočné inšpirácie mali 3 témy: Vianočný svietnik, Vianočný kvetinový box a Vianočná kytica. Naši traja študenti 2, ročníka - Lenka Pelcnerová , Martin Šavrnoch a Kristína Jurkovičová, ktorých na súťaž pripravila naša učiteľka floristiky Beáta Nagyová MA. boli veľmi úspení. Kristínka Jurkovičová obsadila 3. miesto v téme Kvetinový box, 2. miiesto za kyticu, celkovo 3. miesto a získala aj cenu firmy Curel. Martin Šavrnoch obsadil 3.miesto za vianočnú kyticu. 

 • 6. kontraktačný veľtrh cvičných firiem v Seredi

  6. kontraktačný veľtrh cvičných firiem v Seredi

  Do galérie 6. kontraktačný veľtrh cvičných firiem v Seredi boli pridané fotografie.

  Aj v tomto roku našu školu 4. decembra úspešne reprezentovala floristická cvičná firma Garden Rose, s.r.o., a jej zástupcovia Lenka Pelcnerová (II. ŠO), Martin Šavrnoch (II.ŠO), Petra Hrušková (III.ŠO), Nikoleta Gonová (IV.ŠO) a Patrik Matušniak (IV.ŠO) ktorí získali celkovo 3. miesto v kategórií o Top výstavný stánok veľtrhu a taktiež celkovo 3. miesto v súťaži o TOP cvičnú firmu. Cvičná firma pracuje pod vedením Ing.Jany Vysokej Čalfovej. 

 • Adventný veniec Zálesie 2019

  Adventný veniec Zálesie 2019

  Do galérie Adventný veniec Zálesie 2019 boli pridané fotografie.

  Aj tento rok sa naši študenti zúčastnili prípravy adventného venca v susednej obci Zálesie. Dňa 28. novembra študenti aranžovali pod vedením nášho učiteľa praktického vyučovania Ing.Romana Valla.

 • Florbal chlapci 2019

  Florbal chlapci 2019

  Do galérie Florbal chlapci 2019 boli pridané fotografie.

  Naši chlapci sa 27. novembra zúčastnili okresného kola vo florbale. Hrali sme vyrovnané zápasy s konečným gólovým skóre 7:7. Chlapci obsadili pekné tretie miesto o ktorom rozhodol napínavý rozstrel s florbalistami z Bernolákova. 5 mužstiev SOŠ Ivanka, SOŠ Bernolákovo, SOŠ Malinovo a Gymnázium Senec hostila SOŠ Senec. 

 • Liga proti rakovine 2019

  Liga proti rakovine 2019

  Do galérie Liga proti rakovine 2019 boli pridané fotografie.

  AJ tento rok sme sa zúčastnili kásnej akcie v Centre pomoci (Liga proti rakovine) v Bratislave. 21. novembra  naše šikovné aranžérky pod vedením našej pani učiteľky aranžovania Beátky Nagyovej MA. pomáhali v cente zhotovovať nádherné adventné vence.

 • Výzdoba Zrkadlovej siene v Primacionálnom paláci

  Výzdoba Zrkadlovej siene v Primacionálnom paláci

  Do galérie Výzdoba Zrkadlovej siene v Primacionálnom paláci boli pridané fotografie.

  Naša škola mala tú česť pripraviť kvetinovú výzdobu Zrkadlovej siene v Primacionálnom paláci v Bratislave. Počas našich dní otvorených dverí túto honosnú kvetinovú nádheru pripravovali naše šikovné aranžérky. Za finálnu krásu aranžmánov ďakujeme hlavne našej najlepšej aranžérke Svetlanke Borbélyovej (IV.ŠO) a jej pani učitelke viazania a aranžovania kvetín Beáte Nagyovej MA. 

Novinky

Kontakt

 • Spojená škola, Bratislavská 44, Malinovo
  Bratislavská 44, 900 45 Malinovo
 • Sekretariát školy: 02 45 955 102
  Školská jedáleň: 0917 922 324

  Školský internát: 0918 644 529

  Ekonómka, hospodárka: 0905 557 933

Fotogaléria